BYTOVÉ DEKORACE A DOPLŇKY

Originální lapače snů, které pro vás vyrábím s láskou ❤ a z kvalitních místních materiálů, zaručeně přinesou nejen do vašeho spánku ale i domova novou pozitivní energii a harmonii a stanou se oblíbenou bytovou dekorací.

Lapač snů je považován za magický předmět a mocný amulet proti veškerým zlým silám a pochází z dávných dob staré Ameriky a z rukou jejích původních indiánských obyvatel.

Indiáni dodnes věří, že noční vzduch je prosycený sny, a to jak dobrými, tak špatnými. Lapač snů pověšený nad lůžkem má podle nich přitáhnout do svých sítí veškeré sny a myšlenky. Špatné sny se zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího, aby mohl s nimi nadále pracovat.


Ručně vyráběné nástěnné i visací dekorace z přírodních materiálů, které se stanou skvělým doplňkem každého domova v boho, ethno, scandi i přírodního hygge stylu ♥

Macramé, v češtině známé pod pojmem "drhání", je technika vázání nití a šňůrek, kterou můžeme vytvořit nejen bohaté dekorace na zeď, závěsy, ale i "visací" domácí zahrádku, šperky i módní doplňky.


Malé truhličky a šperkovnice na ukládání všeho důležitého ❤

V přírodní stylu, ručně zdobené technikou "malování ohňem" - tj. pyrografie, zdobené štrasovými  a akrylovými kabošony.

Kategorie