DRAHÉ KAMENY PODLE PŮSOBENÍ NA NEMOCI

Jak vybrat správný kámen pro svoji nemoc? Vyzkoušejte léčivou sílu minerálních kamenů!

Lidé už dávno tušili, že drahé kameny můžeme použít při zdravotních problémech. Jejich účinky mohou přispívat k rychlejšímu uzdravení nejen našeho fyzického těla, ale i duševna.

"Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči."

Obecně na nás mají minerály trojí vliv:
1. posilující (oslabená místa těla)
2. oslabující (negativní zátěže)
3. odstraňující (různé blokády v těle se přikládáním minerálů odblokují) 

Léčení pomocí krystalů
Léčení pomocí krystalů

Tímto nám pomáhají udržovat rovnováhu všech procesů v organismu, a tak přispívají k zachování zdraví.

Naše tělo a duše je jeden celek a jedno ovlivňuje druhé. Tělo je hmota, která podléhá fyzickým zákonům, ale současně je na vědomé i nevědomé úrovni spojeno s psychickými procesy a duševním prožíváním. Naše myšlenky a pocity ovlivňují skrze mozek centrální nervový systém, který je přímo napojen na naši imunitu. Proto se tělo může nemocem bránit, nebo jim naopak podléhat. Naše zdraví a kvalita života odpovídá tomu, jak dokážeme ovládat své myšlenky a jaké pocity prožíváme a vysíláme.

Řada autorů i článků na internetu se zabývá tématikou léčení pomocí drahých kamenů. Pokud jste otevřeni všemu novému, léčivou sílu drahých kamenů byste rozhodně měli vyzkoušet. Abych Vám vyhledávání tohoto správného "kamene" ulehčila, připravila jsem pro Vás seznam nejčastějších zdravotních potíží. U každé z nich se dozvíte, jaký kámen je na její léčení vhodný a jak jej používat.

UPOZORNĚNÍ! V případě fyzických či psychických problémů, vyhledejte lékařskou pomoc. Léčebnou moc minerálů využívejte pouze jako doplněk.