Fontana di Cristalli
Autorské šperky a dekorace s příběhem

Vítáme Vás na stránkách značky Fontana di Cristalli.

A kdo jsme?
Jsme dvě .. ženy ... Matka s dcerou ... Spojuje nás nejen stejné jméno ale i společná vášeň. Milujeme přírodu, necháváme se inspirovat jejím kouzlem a silou, proto vyrábíme naše produkty s láskou a z přírodní materiálů, abychom i Vám mohly přinést trochu její magické síly.

Vyrábíme pro vás jedinečné kousky s dotekem originality a luxusu. Vybírat můžete z široké nabídky autorských šperků z cínu a minerálních kamenů, z bohaté palety magických lapačů snů a jedinečných macramé dekorací a také z velké škály minerálních a drahých kamenů.

Výrobu autorských šperků jsme odstartovaly v roce 2017 po absolování cínařského kurzu. Práce s kovem a minerálními kameny nás opravdu nadchla, proto jsem se rozhodly pokračovat v této tvorbě a vyrábět originály, které budou svým majitelkám a majitelům přinášet alespoň takovou radost, kterou přináší nám při jejich výrobě.

Později jsme sortiment značky obohatily i o magické lapače snů, jedinečné macramé dekorace, a jak už i z názvu značky plyne, i o nabídku drahých a minerálních kamenů.

Každý výrobek nesoucí značku Fontana di Cristalli je ručně vyrobený originál, dělaný s láskou a maximální pečlivostí. Naším cílem je vyrábět výrobky s osobitým kouzlem, které vytvoří úsměv na tváři každému majiteli a budou jeho každodenním společníkem.

Přejeme Vám příjemný nákup.
Petra + Petra = Váš tým Fontana di Cristalli ♥


Co byste měli vědět jako bonus? ...

  • Koupí výrobků značky Fontana di Cristalli podporujete českého výrobce a český obchod.
  • Všechny výrobky jsou vyrobené v nekuřáckém prostředí a v prostředí mimo dosah zvířecích alergenů.
  • Všechny cínové šperky i další cínové výrobky, které v nabídce najdete, vyrábíme z bezolovnatého zdravotně nezávadného cínu s příměsí stříbra. Každý výrobek je pečlivě obroušen, někdy patinován, někdy ponechán stříbrný, ale vždy ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dodává lesk a impregnuje ho. Základem každého cínového šperku je polodrahokam či drahokam, pocházející od kvalitních a prověřených dodavatelů.
  • Šperky zákazník obdrží v dárkové kazetě. Jako součást balení dodáváme i přípravky pro pravidelnou péči o cínový šperk včetně návodu.