Býčí oko

26.01.2019

Býčí oko je červená odrůda tygřího oka, nazývaná také jako "kámen pozdního večera"

Zařazení býčího oka:

Účinky býčího oka na vlastnosti

Býčí oko je považováno za kámen vnitřní síly a optimismu, který koncentruje enegii a pomáhá nám se vyrovnat s těžkými situacemi. Přináší optimismus a víru ve zlepšení, čímž znásobuje vitalitu a sílu. Je vynikajícím pomocníkem při veřejném vystupování, projevech a prezentacích, protože podporuje zdravé sebevědomí a spojuje nás s předmětem, o kterém mluvíme, ale také s potřebami publika.

Tento minerál je kamenem, který nám dodává motivaci a pomáhá s překonáním letargie. Býčí oko nám ukazuje, že život je v neustálém pohybu. Vyzývá nás k tomu, abychom šli stále dál a zlepšovali se. Posiluje tedy naši vůli, praktičnost a správné použití síly. Přináší také prosperitu a štěstí. Zároveň je vhodným ochranným kamenem na cesty.

Léčebné účinky býčího oka

Tento minerál pomáhá při nachlazení a zánět horních cest dýchacích, ale i při léčení chronických onemocnění průdušek a plic. Používá se při léčení onemocnění očí, krku a rozmnožovacích orgánů. Pomáhá také trávicímu traku, zlepšuje vyrovnání páteře a pozitivně působí při hojení zlomenin. Podporuje fyzickou vitalitu a pomáhá nám vytvořit si zdravé návyky v oblasti stravování a cvičení. Chrání před svalovými křečemi, mírní záněty nervů a zvyšuje tělesnou sílu. Vyrovnává také činnost mozkových hemisfér.

ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ

Čištění: pod tekoucí vlažnou vodou
Nabíjení:
neomezeně dlouho na slunci

NABÍDKA ŠPERKŮ A DEKORACÍ S BÝČÍM OKEM

Kategorie