Celestín

26.01.2019

Název celestín je odvozen z latinského slova caelestis, což znamená nebeský. Toto slove je odvozeno z jiného latinského slova caelum, které znamená oblohu nebo nebe.

Zařazení celestínu:

Účinky celestínu na vlastnosti

Jedná se o kámen nabitý božskými energiemi. Svému majiteli poskytne nekonečný klid duchovního světa a přivede svého majitele do kontaktu s říší andělů. Jedná se o užitečný kámen pro jasnovidní komunikaci a pro cesty mimo tělo vyvolává vzpomínky na sny. Učí člověka víře v nekonečnou božskou moudrost. Celestín naladí mysl na vyšší frekvence, čímž umožňuje vnímat tak dlouho nevnímané. Léčí auru, odhaluje pravdu a přináší rovnováhu. Dodává duševní svěžest, harmonii, pořádkumilovností, optimismus, spolehlivost, energii.
Celestín vyzařuje jemnou, povznášející energii, která zvyšuje vědomí. Při stresových situacích pomáhá s uklidněním, zlepšuje komunikaci a svého majitele učí moudrosti a otevřenosti. Přináší štěstí a lásku, funguje jako učitel moudrosti nového věku. Tento nádherný krystal přináší čistotu srdce a přitahuje k svému nositeli štěstí. Celestín se snaží pomoci oprostit svého majitele od temných pocitů a špatných vzpomínek z minulosti. Pokud je tento krystal používán v okolí krku pomáhá zlepšit sociální dovednosti. Rovněž odstraňuje napětí a stres a udržuje úroveň energie a vitality na vysoké úrovni. Dokáže zchladit příliš horké emoce. Svého nositele vede k moudrosti a otevření se novým zkušenostem.

Léčebné účinky

Tento minerál má pozitivní vliv na všechny bolesti, od kterých ulevuje. Navíc odstraňuje z těla jedovaté látky, pomáhá při léčbě poruch zraku a sluchu, pomáhá při obnově kostí, kloubů a zlepšuje pružnost cév. Odstraňuje také napětí a křeče svalů, utišuje menstruační bolesti, křeče a upravuje nepravidelný cyklus, hojí řezné rány, detoxikuje a uvolňuje svalové napětí. Odbourává duševní problémy.

ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ

Čištění: pod proudem vlažné vody nebo položením na křišťál
Nabíjení: na slunci (ne dlouhodobě)

NABÍDKA ŠPERKŮ A DEKORACÍ S CELESTÍNEM