Lizardit

26.01.2019

Lizardit neboli kámen přírody je unikátním vzácným žlutozeleným minerálem, který je významnou složkou serpentinitů. Lizardit byl poprvé objeven v serpentinitech na východním útesu na poloostrově Lizard v anglickém Cornwallu a popsán v roce 1956 E. J. W. Whittakerem a J. Zussmanem, kteří ho pojmenovali právě po místě jeho prvního nálezu. Jelikož se jedná o poměrně nově objevený minerál, mnoho informací o něm zatím nenajdeme.

Zařazení lizarditu:

Účinky lizarditu na vlastnosti

Lizardit vyzařuje silné hojivé vibrace, které pomáhají v oblasti žlučníku - zklidňují vzteklost, závistivost a zášť. Navozují klidnou mysl, takže pak můžeme snadněji řešit své problémy. Tím že zklidňuje, odsouvá myšlenky a napomáhá duchovnímu vyladění. Stimuluje a čistí čakry i energetické dráhy. Pomáhá komunikaci s přírodními bytostmi a chrání před obtěžování hmyzem. Pak se i příroda stává naším léčitelem.

Léčebné účinky lizarditu

Stejně u serpentinu se i u lizarditu uvádí skvělé detoxikační účinky. Podle některých názorů dokáže svému nositeli zajistit dlouhověkost. Významně také působí a ulevuje od všech bolestí.

ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ

Čištění: pod proudem vlažné vody nebo v misce s trochou soli, poté omýt a osušit
Nabíjení: pokládáme na již nabitý křišťál mimo dosah slunečních paprsků, pokud křišťál nemáme, nabíjíme samotný na denním světle (mimo přímé slunce) nebo za svitu měsíce

NABÍDKA ŠPERKŮ A DEKORACÍ S LIZARDITEM

Náhrdelník s lizarditem "Probuzení"

Hlavním prvkem tohoto energií sálajícího šperku je oválný kabošon minerálu lizardit, který je zasazen do konstrukce zdobenou s jemnou květinovou dekorací a kapičkovým efektem. Náhrdelník je lehoučký a působí velice jemně a žensky. Minerál pochází z Norska, jedná se o krásný druh výrazného žlutozeleného norského serpentinitu, je neprůhledný, zelené až fosforeskující barvy s bílými mapami. Náhrdelník je originál! Pokud máte rádi výjimečnost, je to kousek přesně pro Vás, neboť víte, že nikdo jiný se jím chlubit nebude. Velikost šperku: 5 x 3 cm Zavěšení : bavlněná černá šňůrka s karabinkou - délka 45 cm + prodlužovací řetízek 5 cm Výroba: šperk je vyráběn technikou tzv. "měkkého cínování" nebo-li Tiffany technikou při výrobě bylo použitou pouze kvalitního bezolovnatého zdravotně nezávadného cínu s příměsí stříbra, postříbřených drátů a kvalitních minerálních kamenů od prověřených českých dodavatelů šperk je obroušen, vyleštěn a ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dává lesk a impregnuje ho Balení: dárková krabička + návod a antioxidanty pro péči o cínové šperky   Čtete více o: lizardit  

650,00 Kč