Magnetit

26.01.2019

Magnetit jinak řečeno přírodní magnet je lesklým černým nerostem, který má schopnost přitahovat kovové předměty.

Zařazení:

Účinky magnetitu na vlastnosti

Magnetit vyniká kladně - zápornou polaritou a lze jej tudíž použít k léčbám, kde se pracuje s biomagnetickým polem lidského organismu. Uzemňuje, ale i dodává energii, jelikož dokáže přitahovat i odpuzovat. Pomáhá udržovat rovnováhu mezi rozumem a srdcem a tím bourat blokády v naší duši a mysli. Utišuje nervozitu, strach, úzkost i vztek. Přispívá k uvolnění a pomáhá s koncentrací. Do života přitahuje oddanost, lásku a věrnost. Je symbolem vitality a vůle. Dočasně uvádí do souladu čakry a meridiány vyššího a éterického těla.

Léčebné účinky magnetitu

Magnetit zmírňuje bolesti svalů a svému nositeli propůjčuje léčivou energii, která je nezbytná k zotavení. Pokud vznikne v těle nesoulad na úrovni orgánů, tak magnetit dokáže utlumit činnost příliš aktivních orgánů a naopak u orgánů, kde energie stagnuje, ji dokáže podpořit. Kladně působí na regeneraci buněk a očistu těla od zánětů. Ulevuje od revmatismu, dny a nemocí kloubů. Lze ho doporučit i u střevních potížích, nevolnosti a nízkém tlaku. Dále pozitivně působí na očistu krve a hodí se k nošení i u cukrovkářů.

ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ

Čištění: pod proudem vlažné vody nebo v misce s trochou soli, poté omyjeme a lehce osušíme
Nabíjíme: položíme na již nabitý křišťál a mimo dosah přímých slunečních paprsků, pokud křišťál nemáme, nabíjíme za svitu měsíce

NABÍDKA ŠPERKŮ A DEKORACÍ S MAGNETITEM

Kategorie