Pietersit

26.01.2019

Pietersit nese jméno svého objevitele - prospektora Sida Pieterse. Jde o odrůdu křemene, která má podobné chemické složení jako jaspis či tygří oko. Poprvé byl nalezen v africké Namibii. Je označován jako kámen bouří. Je to díky jeho účinkům, které jsou stejně bouřlivé a i silné jako živly. Uvádí se, že tento kámen v sobě nese klíč ke království nebeskému. Propojuje každodenní vědomí s duchovním. Svého majitele dokáže zbavit závislosti na vírách a omezeních, vnucovaných jinými lidmi.

Zařazení:

Účinky pietersitu na vlastnosti

Pietersit dokáže odbourat pocity osamění a zlepšuje schopnost navazovat přátelství. Odstraňuje fyzické i psychické blokády, čistí auru a eliminuje negativní působení z vnějšího prostředí. Pomáhá rozpoznat pravdu, uvolnit emoce a vyjádřit dosud potlačované pocity. Tím nám postupně ulevuje od nepříjemných pocitů a přináší pozitivní energii. Ukazuje nám cestu, kterou se v nynějším životě vydat, na co se máme zaměřit a v jaké oblasti nalezneme uplatnění.
Dále přináší mimořádnou odvahu, sebevědomí a osobní sílu. Napomáhá při řešení bouřlivých hádek a konfliktů.
Každému nositeli připomíná, že je duchovní bytostí, která se právě nyní nachází na své pozemské pouti v lidské podobě. Dokáže ukotvit k éterickému tělu a tím usnadňuje cestování mimo tělo. Povzbuzuje činnost třetího oka a šišinky a lze jej doporučit k meditacím. Vytváří cestu pro intuici a zajišťuje hluboké duchovní vize a předpovědi. Lze ho doporučit i k léčení minulých životů. Odstraňuje nerovnováhu, která je způsobena tím, že nejdeme svou vlastní pravdou.

Léčebné účinky pietersitu

Pietersit udržuje rovnováhu žláz s vnitřní sekrecí, udržuje rovnováhu hormonů regulujících metabolizmus, krevní tlak, růst a pohlavní život. Pročišťuje meridiány, dodává energii a napomáhá činnosti jater, střev, nohou a plic. Pokud jsme vyčerpaní, odstraňuje postupně tuto nerovnováhu. Stimuluje hypofýzu, mozek a nervový systém. Zlepšuje vstřebávání živin a tiší bolesti hlavy a břicha. Kromě toho dodává tělu novou sílu a energii.

ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ

Čištění: pod proudem vlažné vody
Nabíjení: na přímém slunci libovolně dlouho, dokud opět necítíme jejich původní energii

NABÍDKA ŠPERKŮ A DEKORACÍ S PIETERSITEM

Kategorie