Serafinit

26.01.2019

Serafinit, nebo také ,,Andělský kámen", je kamenem duchovního osvícení. Má tmavě zelenou až světle šedozelenou barvu, ve které jsou jemná vlákna bílého lesklého žíhání. Při vhodném vedení řezu krystalem se objevují jemné perleťové struktury peříček andělských křídel. Jeho opeřená křídla vás vyzvednou k vyšším duchovním vibracím. Připomíná záři křídel nejvyšších andělů - Serafů, kteří podle Starého Zákona stáli nejblíže k Bohu a svými křídly odráželi Boží světlo a Lásku. Tento vzácný kámen, jehož jediné naleziště je na Sibiři, u jezera Bajkal, je drahokamovou odrůdou minerálu klinochloru.

Zařazení:

  • znamení: vhodné především pro Ryby
  • planeta: Mars
  • živel: země

Účinky serafinitu na vlastnosti

Serafinit výborně poslouží při astrálních cestách, protože ochrání vaše tělo, zatímco se budete nacházet mimo ně. Třpytivé světlo, které se z kresby v tomto kameni odráží, nás propojuje s nadpozemskou energií a dokáže prozářit utrápenou duši božím světlem. Skvělým způsobem otevírá možnosti samoléčby.
Serafinit Vám pomůže nahlédnout, jaký pokrok už jste v životě udělali, a současně rozhodovat o změnách, které je na cestě za konečným klidem a naplněním ještě potřeba učinit.
Serafinit je skutečně kamenem klidu a smíření. Smíření se sebou samým, svým osudem, svými přednostmi i nedostatky. Pomáhá nalézt patřičný nadhled a pochopení své momentální životní situace z pohledu Duše. Pomáhá všem, kdo jsou znaveni, kdo se cítí přetíženi, zahnáni do kouta okolnostmi, lidmi nebo čímkoliv. Pomáhá všem, kdo si naložili příliš mnoho, kdo zapomněli, jak se radovat, jak žít lehce, bez zábran, studu a pocitů viny.

Léčebné účinky serafinitu

Udává se, že serafinit podněcuje k činnosti míchu, uvolňuje svalové napětí v celém těle až ke krku, potlačuje zimnici a pomáhá snižovat tělesnou hmotnost. Zároveň zpomaluje stárnutí pokožky.

ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ

Čištění: kámen omýváme pod proudem vlažné tekoucí vody
Nabíjení:
serafinit nabíjíme na měsíčním světle nebo na drúze křišťálu či na křišťálovém písku

NABÍDKA ŠPERKŮ A DEKORACÍ SE SERAFINITEM