Sokolí oko

26.01.2019

Sokolí oko neboli kámen senzibilů se vyznačuje šedavým až namodralým nádechem, který ho na první pohled odlišuje od zlatohnědého, zlatožlutého, žlutohnědého... tygřího oka. Jeho největší a nejznámější naleziště jsou v Jihoafrické republice.

Sokolímu oku je připisována schopnost ukazovat věci takové, jaké skutečně jsou. Kromě toho usnadňuje vyvolávání vizí a zlepšuje různé mentální schopnosti. Z těchto důvodů ho často používají senzibilové.

Zařazení:

  • planeta: Slunce
  • element: oheň
  • znamení: vhodné především pro Vodnáře

Účinky sokolího oka na vlastnosti

Sokolí oko chrání před všemi formami nebezpečí. Uzemňuje ty, kteří ztrácí spojení s realitou. Má schopnost ukazovat věci tak jak jsou ve skutečnosti. Podporuje objektivitu, flexibilitu a toleranci. Pomáhá nositeli vidět se takového, jaký je i se zápory, které podvědomě odmítá přijmout. Stabilizuje pocit sebedůvěry a vlastní identitu. Podporuje vnímání vlastních hodnot. Přitahuje peníze a bohatství.

Léčebné účinky sokolího oka

Sokolí oko pomáhá při celkové slabosti našeho organismu. Má vliv na zrak a jeho vibrace mírní migrény a bolesti hlavy. Zlepšuje činnost našeho oběhové systému, nohou a střev. Tiší astma a napomáhá při léčbě plic a zlomených kostí, nervozitě a hormonálních poruchách.

ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ

Čištění: pod proudem vlažné vody nebo v misce s vodou
Nabíjení: na nepřímém slunci

NABÍDKA ŠPERKŮ A DEKORACÍ SE SOKOLÍM OKEM