LAPAČE SNŮ

Originální lapače snů, které pro vás vyrábím s láskou ❤  a z kvalitních místních materiálů, zaručeně přinesou nejen do vašeho spánku ale i domova novou pozitivní energii a harmonii a stanou se oblíbenou bytovou dekorací.

Vybírat můžete ze skladové nabídky již vyrobených lapačů snů nebo si nechte vyrobit magický lapač snů přesně podle svých představ.

Pokud chcete svůj lapač udělat naprosto výjimečný, je možné vyrobit lapače s minerálními kameny vhodné pro vaše znamení zvěrokruhu, které posílí jeho pozitivní vliv. Jestli naopak chcete lapač snů především jako zajímavou nástěnnou dekoraci, co si nechat vyrobit svítící lapač snů, který se stane skvělou ozdobou i v noci? ♥

Lapač snů je považován za magický předmět a mocný amulet proti veškerým zlým silám a pochází z dávných dob staré Ameriky a z rukou jejích původních indiánských obyvatel.

Indiáni dodnes věří, že noční vzduch je prosycený sny, a to jak dobrými, tak špatnými. Lapač snů pověšený nad lůžkem má podle nich přitáhnout do svých sítí veškeré sny a myšlenky. Špatné sny se zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího, aby mohl s nimi nadále pracovat.

Aby lapače snů fungovaly a propoučely nám svou magickou pozitivní sílu, je třeba dodržovat základní pravidla, zejména co se týká jejich správného umístění v místnosti.


MINILAPAČE SNŮ

Magické lapače snů v nejmenších velikostech s průměrem hlavního kruhu do 10 cm.


LAPAČE SNŮ - STŘEDNÍ VELIKOST

Kouzelné lapače snů z jednoho či více kroužků s maximálním průměrem největšího kruhu do 20 cm.


MAXILAPAČE SNŮ

Velké nástěnné dekorace, které zaujmou na první pohled. Jedinečné lapače snů s průměrem kruhu od 20 do 50 cm.

... ukázky několika kousků, které své majitele již našly ❤...