LAPAČE SNŮ

Originální lapače snů, které pro vás vyrábíme s láskou ❤  a z kvalitních místních materiálů, zaručeně přinesou nejen do vašeho spánku ale i domova novou pozitivní energii a harmonii a stanou se oblíbenou bytovou dekorací.

Vybírat můžete ze skladové nabídky již vyrobených lapačů snů nebo z nabídky vzorových lapačů na zakázku nebo si nechte vyrobit magický lapač snů přesně podle svých představ.

Pokud chcete svůj kousek udělat naprosto výjimečný, je možné vyrobit lapače s minerálními kameny vhodné pro vaše znamení zvěrokruhu, které posílí jeho pozitivní vliv.

Jestli naopak chcete lapač snů především jako zajímavou nástěnnou dekoraci, co si ho nechat vyrobit ve svítící variantě, díky čemuž se stane skvělou ozdobou i v noci ♥

Lapač snů je považován za magický předmět a mocný amulet proti veškerým zlým silám a pochází z dávných dob staré Ameriky a z rukou jejích původních indiánských obyvatel.
Indiáni dodnes věří, že noční vzduch je prosycený sny, a to jak dobrými, tak špatnými. Lapač snů pověšený nad lůžkem má podle nich přitáhnout do svých sítí veškeré sny a myšlenky. Špatné sny se zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího, aby mohl s nimi nadále pracovat.

Aby lapače snů fungovaly a propoučely nám svou magickou pozitivní sílu, je třeba dodržovat základní pravidla, zejména co se týká jejich správného umístění v místnosti.

LAPAČE SNŮ SKLADEM

JIŽ BRZY NOVÁ KOLEKCE MINILAPAČŮ !
sledujte náš Facebook, aby Vám neutekly žádné novinky ❤

LAPAČE SNŮ NA ZAKÁZKU

Vybírejte z katalogu našich výrobků a vzorových inspirativních fotek lapačů
a nechte si vyrobit svůj kousek v oblíbených barvách!