FONTANA DI CRISTALLI

 Šperky a dekorace s příběhem

Vítám Vás,

jmenuji se Petra Malafová a tvořím pod značkou Fontana di Cristalli.
Všechno začalo na podzim roku 2017, kdy jsem absolvovala kurz výroby cínového šperku. Práce s kovem a drahými kameny mne opravdu nadchla, proto jsem se rozhodla pokračovat v této tvorbě a vyrábět originály, které budou svým majitelkám a majitelům přinášet alespoň takovou radost, kterou přináší mne při jejich výrobě.

Pod značkou Fontana di Cristalli najdete poměrně široký sortiment nabízených výrobků. Kromě výroby cínových šperků s drahými kameny se specializuji i na šperky s krystaly Swarovski Elements a pánské i dámské minerální náramky. Vybírat můžete i z nabídky originální lapačů snů.

Originalita

Je třeba zmínit, že každý kus, který v mém e-shopu najdete, je ručně vyrobený originál, dělaný s láskou a maximální pečlivostí. Nikdy tedy zde nenajdete dva stejné výrobky, a proto nemusíte mít strach, že se stejným šperkem či dekorací bude chlubit i někdo další.

Při výrobě šperků se nejčastěji nechávám vést samotným kamenem, každý je totiž vhodný pro jiný typ šperku a každý minerál má svůj vlastní příběh.

"Šperky jsou jako perfektní koření - vždy doplní a pozvednou ten skvělý základ, co už tu je."

Jestli tedy preferujete jedinečnost a originalitu před sériově vyráběným zbožím, určitě si z mé nabídky vyberete. Pokud byste si nevybrali ze skladové nabídky, neváhejte mne kontaktovat na email fontanadicristalli@centrum.cz nebo mi vyplňte dotazník pro zakázkovou výrobu. Velmi ráda Vám na přání vyrobím dekoraci či šperk podle Vašich představ. Vybírat můžete také z již PRODANÝCH VÝROBKŮ, pokud by se Vám nějaký líbil, je možné vyrobit obdobný, ale například v jiné barvě, s jiným kamenem či vzorem. Originalita je tedy vždy zaručena!


Kvalita a spokojenost zákazníků na prvním místě

Všechny cínové šperky i další cínové výrobky, které v mé nabídce najdete, vyrábím z bezolovnatého zdravotně nezávadného cínu s příměsí stříbra. Každý výrobek je pečlivě obroušen, někdy patinován, někdy ponechán stříbrný, ale vždy ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dodává lesk a impregnuje ho. Základem každého cínového šperku je polodrahokam či drahokam, pocházející od kvalitních a prověřených dodavatelů.

Všechny výrobky jsou vyrobené v nekuřáckém prostředí a v prostředí mimo dosah zvířecích alergenů.


Věřím, že se Vám nakupování u mě bude líbit a z mých šperků a dekorací budete mít Vy i Vámi obdarovaní radost!

V případě jakýkoliv dotazů a připomínek mne neváhejte kontaktovat!

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

(Informační email rozesílám max. 2x za měsíc)

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že údaje budeme zpracovávat pro marketing v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.

Zanechte mi zde svůj email a jako dárek získáte na email slevu 5% na výrobu šperku či lapače snů podle Vašeho přání!