FONTANA DI CRISTALLI

 Šperky a dekorace s příběhem

Vítám Vás,

jmenuji se Petra Malafová a tvořím pod značkou Fontana di Cristalli.
Všechno začalo na podzim roku 2017, kdy jsem absolvovala kurz výroby cínového šperku. Práce s kovem a drahými kameny mne opravdu nadchla, proto jsem se rozhodla pokračovat v této tvorbě a vyrábět originály, které budou svým majitelkám a majitelům přinášet alespoň takovou radost, kterou přináší mne při jejich výrobě.

Pod značkou Fontana di Cristalli najdete poměrně široký sortiment nabízených výrobků. Kromě výroby cínových šperků s drahými kameny se specializuji i na šperky ze skla a dalších materiálů. Těšit se můžete také na nejrůznější bytové dekorace ze dřeva, drátků, originální lapače snů nebo makramé dekorace.

Originalita

Je třeba zmínit, že každý kus, který v mém e-shopu najdete, je ručně vyrobený originál, dělaný s láskou a maximální pečlivostí. Nikdy tedy zde nenajdete dva stejné výrobky, a proto nemusíte mít strach, že se stejným šperkem či dekorací bude chlubit i někdo další.

Při výrobě šperků se nejčastěji nechávám vést samotným kamenem, každý je totiž vhodný pro jiný typ šperku a každý minerál má svůj vlastní příběh.

"Šperky jsou jako perfektní koření - vždy doplní a pozvednou ten skvělý základ, co už tu je."

Stejně tak postupuji i při výrobě dekorací. Dřevěné výrobky nejčastěji zdobím technikou zvaná pyrografie, tj. umělecká technika malování do dřeva horkou pájkou. Do dřeva vypaluji bohaté ornamenty, často navíc zdobené štrasy, kabošony a malbou z akrylových barev. Dřevo nejraději ponechávám v přírodních odstínech bez nátěrů, a to ze dvou důvodů: zdobení je na přírodním dřevě lépe vidět a za druhé přírodní dřevo krásně voní.

Jestli tedy preferujete jedinečnost a originalitu před sériově vyráběným zbožím, určitě si z mé nabídky vyberete. Pokud byste si nevybrali ze skladové nabídky, neváhejte mne kontaktovat na email fontanadicristalli@centrum.cz. Velmi ráda Vám na přání vyrobím dekoraci či šperk podle Vašich představ. Vybírat můžete také z již PRODANÝCH VÝROBKŮ, pokud by se Vám nějaký líbil, je možné vyrobit obdobný, ale například v jiné barvě, s jiným kamenem či vzorem. Originalita je tedy vždy zaručena!


Kvalita a spokojenost zákazníků na prvním místě

Všechny cínové šperky i další cínové výrobky, které v mé nabídce najdete, vyrábím z bezolovnatého zdravotně nezávadného cínu s příměsí stříbra. Každý výrobek je pečlivě obroušen, někdy patinován, někdy ponechán stříbrný, ale vždy ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dodává lesk a impregnuje ho. Základem každého cínového šperku je polodrahokam či drahokam, pocházející od kvalitních a prověřených dodavatelů.

V případě výroby dekorací na zakázku, používám na nátěry dekorací pouze speciální barvy na dřevo - zdravotně nezávadné vodou ředitelné barvy Balakryl.

Všechny výrobky jsou vyrobené v nekuřáckém prostředí a v prostředí mimo dosah zvířecích alergenů.


Šetrnost k životnímu prostředí a recyklace


Preferuji pozitivní přístup k ekologii, od čehož se odvíjí například i balení zboží. Většina dárkových krabiček a plat na šperky je ručně vyráběna z již recyklovaného papíru. Použití plastu a folií se vyhýbám.

Jsem také zastánkyní recyklace, baví mě dávát již použitým věcem nový smysl a opět jim vdechnout život. Pokud máte tedy doma nějaký starší kousek (spadající do mého sortimentu výrobků) - například truhlička, šperkovnice, menší dřevěný nábytek, nebo již dříve koupený cínový šperk, který se Vám rozbil, dejte mi vědět. Společně můžeme vytvořit nový design a nové využití. Není totiž vždy nutné věc vyhodit. Vždy bychom měli myslet na to, že kvalita je lepší než kvantita; a nejlepší odpad je ten, který se vůbec nevytvoří.

Věřím, že se Vám nakupování u mě bude líbit a z mých šperků a dekorací budete mít Vy i Vámi obdarovaní radost!

V případě jakýkoliv dotazů a připomínek mne neváhejte kontaktovat!

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

Buďte o krok napřed!

Zanechte mi svůj email a už Vám žádné novinky ani slevové akce neutečou!

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že údaje budeme zpracovávat pro marketing v souladu s Obchodní podmínky  a Zásadami zpracování osobních údajů.