FONTANA DI CRISTALLI

 Autorské šperky a dekorace s příběhem

Vítám Vás,

jmenuji se Petra Malafová a tvořím pod značkou Fontana di Cristalli.
Všechno začalo na podzim roku 2017, kdy jsem absolvovala kurz výroby cínového šperku. Práce s kovem a minerálními kameny mne opravdu nadchla, proto jsem se rozhodla pokračovat v této tvorbě a vyrábět originály, které budou svým majitelkám a majitelům přinášet alespoň takovou radost, kterou přináší mne při jejich výrobě.

Pod značkou Fontana di Cristalli najdete poměrně široký sortiment nabízených výrobků. Kromě výroby cínových šperků s drahými a  minerálními kameny se specializuji i na šperky s krystaly Swarovski Elements a pánské i dámské minerální náramky. Vybírat můžete i z mé nabídky originálních lapačů snů a macramé dekorací.

Originalita

Je třeba zmínit, že každý kus, který v mém e-shopu najdete, je ručně vyrobený originál, dělaný s láskou a maximální pečlivostí. Nikdy tedy zde nenajdete dva stejné výrobky, a proto nemusíte mít strach, že se stejným šperkem či dekorací bude chlubit i někdo další.

Při výrobě šperků se nejčastěji nechávám vést samotným kamenem, každý je totiž vhodný pro jiný typ šperku a každý minerál má svůj vlastní příběh.

"Žena může být příliš přezdobená, ale nikdy nemůže být příliš elegantní." - Coco Chanel

Jestli tedy preferujete jedinečnost a originalitu před sériově vyráběným zbožím, určitě si z mé nabídky vyberete. Pokud byste si nevybrali ze skladové nabídky, neváhejte mne kontaktovat na email fontanadicristalli@centrum.cz nebo mi vyplňte dotazník pro zakázkovou výrobu. Velmi ráda Vám na přání vyrobím dekoraci či šperk podle Vašich představ. Vybírat můžete také z již PRODANÝCH VÝROBKŮ, pokud by se Vám nějaký líbil, je možné vyrobit obdobný, ale například v jiné barvě, s jiným kamenem či vzorem. Originalita je tedy vždy zaručena!


Kvalita a spokojenost zákazníků na prvním místě

Všechny cínové šperky i další cínové výrobky, které v mé nabídce najdete, vyrábím z bezolovnatého zdravotně nezávadného cínu s příměsí stříbra. Každý výrobek je pečlivě obroušen, někdy patinován, někdy ponechán stříbrný, ale vždy ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dodává lesk a impregnuje ho. Základem každého cínového šperku je polodrahokam či drahokam, pocházející od kvalitních a prověřených dodavatelů.

Všechny výrobky jsou vyrobené v nekuřáckém prostředí a v prostředí mimo dosah zvířecích alergenů.


Věřím, že se Vám nakupování v mém eshopu bude líbit a z mých šperků a dekorací budete mít Vy i Vámi obdarovaní radost!

V případě jakýkoliv dotazů a připomínek mne neváhejte kontaktovat!


ŽHAVÉ NOVINKY V ESHOPU