Fontana di Cristalli

Autorské šperky a dekorace s příběhem

Originalita, luxus a kvalita ...

to jsou slova, kterými lze charakterizovat výrobky značky Fontana di Cristalli

Výrobu šperků Fontana di Cristalli jsem odstartovala v roce 2017 po absolování cínařského kurzu. Práce s kovem a minerálními kameny mne opravdu nadchla, proto jsem se rozhodla pokračovat v této tvorbě a vyrábět originály, které budou svým majitelkám a majitelům přinášet alespoň takovou radost, kterou přináší mne při jejich výrobě.
Později jsem sortiment značky obohatila i o šperky s krystaly Swarovski, originální lapače snů a nejrůznější macramé dekorace.

Originalita

Každý výrobek nesoucí značku Fontana di Cristalli je ručně vyrobený originál, dělaný s láskou a maximální pečlivostí. Mým cílem je vyrábět výrobky s osobitým kouzlem, které vytvoří úsměv na tváři každému majiteli a budou jeho každodenním společníkem.

Kromě skladové nabídky nabízím svým zákazníkům rovněž možnost výroby šperku či dekorace na zakázku, přesně podle jejich představ a přání.

"Žena může být příliš přezdobená, ale nikdy nemůže být příliš elegantní."
Coco Chanel

Kvalita a spokojenost zákazníků na prvním místě

Všechny cínové šperky i další cínové výrobky, které v mé nabídce najdete, vyrábím z bezolovnatého zdravotně nezávadného cínu s příměsí stříbra. Každý výrobek je pečlivě obroušen, někdy patinován, někdy ponechán stříbrný, ale vždy ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dodává lesk a impregnuje ho. Základem každého cínového šperku je polodrahokam či drahokam, pocházející od kvalitních a prověřených dodavatelů.

Šperky zákazník obdrží v dárkové kazetě. A co je nejlepší, jako první a zatím jediný výrobce cínových šperků dodávám jako součát balení i přípravky pro pravidelnou péči o šperk.


  • Koupí výrobků značky Fontana di Cristalli podporujete českého výrobce a český obchod.


  • Všechny výrobky jsou vyrobené v nekuřáckém prostředí a v prostředí mimo dosah zvířecích alergenů.


  • Poštovné zdarma! Zboží Vám doručím, kam si jen budete přát.