Cínové náušnice Perleťové ochránkyně

Vyprodáno Novinka

Autorské cínové náušnice vyrobené Tiffany technikou. Na výrobu cínových šperků používám vysoce kvalitní měkkou pájku, bezolovnatý zdravotně nezávadný cín s příměsí stříbra a postříbřené a pocínované bižuterní dráty. Náušnice jsou obroušeny, leštěny a ošetřeny antioxidantem na cínové šperky, čímž jim dávají lesk a impregnují je.

Náušničky extravagantního tvaru mají v sobě ukryty čtvercové kabošony perleti z paua mušle, která má jedinečný vzhled a každý kousek je originálem.

Zavěšení na uzavřených háčcích z chirurgické oceli 316L. Chirugická ocel je velmi oblíbená pro svou tvrdost, stálobarevnost a především pro své hypoalergenní vlastnosti.
Délka náušnic včetně zavěšení: 6,5 x 2,5 cm

Náušnice dodávám v dárkovém balení.

Paua byla po staletí užívána Maory, původními obyvateli Nového Zélandu, při svatebních obřadech, tradičních oslavách a také při tvorbě soch, kdy sloužila díky svým odleskům místo očí. Barevné odstíny mušle Paua přecházejí od zelenorůžové, přes modrou, fialovou až po zlaté či rudé tóny. Každý jednotlivý kousek je přírodní umělecké dílo, je tedy naprosto jedinečný a nenapodobitelný.
Paua perleť ochraňuje svého nositele před nehodami a neštěstím, podporuje nervový systém, pomáhá jako prevence proti zánětům ústní dutiny nebo svalovým křečím.
Vhodné znamení: Blíženci, Rak, Váhy, Kozoroh, Ryby

Čtete více o:

499,00 Kč
Please select variants first

Další šperky z kolekce
Autorské šperky z drahých kamenů a cínu