Cínový náhrdelník Amethystos

Vyprodáno Novinka

Autorský cínový náhrdelník s ametystem vyrobený Tiffany technikou. Na výrobu cínových šperků používám vysoce kvalitní měkkou pájku, bezolovnatý zdravotně nezávadný cín s příměsí stříbra a postříbřené a pocínované bižuterní dráty. Náhrdelník je obroušen, vyleštěn a ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dává lesk a impregnuje ho.

Dominantou tohoto šperku je krystal šeříkově zbarveného ametystu, doplněný po stranách dvěma fazetovými korálky téhož minerálu. Povrch šperku přechází z hladké do zrnité struktury. Náhrdelník působí velice jemně, elegantně a romanticky.

Zavěšení - svůj výběr pište do poznámek v objednávce
a) bavlněná voskovaná šňůrka s karabinkou a prodlužovacím řetízkem - bílá či jiná barva - délka 50 cm
b) černá saténová šňůrka v libovolné délce (dle přání) - na zavazování za krkem
c) řetízek z chirurgické oceli 316 L - chirurgická ocel je stálobarevná a anitalergenní - v případě této varianty je však třeba počítat se zvýšením ceny šperku cca o 100 Kč

Šperk dodávám v dárkovém balení.
Velikost šperku: 7 x 6 cm

Ametyst je kamenem duchovní očisty a meditace. Mocný kámen s ohromnou ochrannou, léčivou a očistnou silou. Zahání nespavost a noční můry. Přináší klid a zahání stres, negativní emoce, obavy a zlobu. Napomáhá soustředění, dodává rozhodnosti a rozvíjí naši intuici.
Vhodné pro znamení: Vodnář, Panna, Ryby, Střelec, Beran

Čtěte více o:

599,00 Kč
Please select variants first

Další náhrdelníky z kolekce
Autorské šperky z drahých kamenů a cínu