Cínový náhrdelník Hřejivá kapka z jantaru

Vyprodáno Novinka

Autorský cínový náhrdelník vyrobený Tiffany technikou. Na výrobu cínových šperků používám vysoce kvalitní měkkou pájku, bezolovnatý zdravotně nezávadný cín s příměsí stříbra a postříbřené a pocínované bižuterní dráty. Náhrdelník je obroušen, vyleštěn a ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dává lesk a impregnuje ho.

Jedinečný šperk s květinový motivem, kterému dominuje větší podlouhlý jantar červenějšího odstínu z Litvy. Na jantarech je skvělé to, že jsou lehoučké, takže krk nezatíží, ale přesto je šperk z nich nepřehlédnutelný.

Zavěšení - svůj výběr pište do poznámek v objednávce
a) bavlněná voskovaná šňůrka s karabinkou a prodlužovacím řetízkem - černá barva či jiná - délka 50 cm
b) černá saténová šňůrka v libovolné délce (dle přání) - na zavazování za krkem
c) řetízek z chirurgické oceli 316 L - chirurgická ocel je stálobarevná a anitalergenní - v případě této varianty je však třeba počítat se zvýšením ceny šperku cca o 100 Kč

Šperk dodávám v dárkovém balení.
Velikost šperku: 9 x 4 cm

Slunce i med a je v něm zakletý čas. Jantar, pryskyřice dávných stromů, sice není kamenem, ale ve šperkařství se za něj považuje. Jedná se o fosilizovanou pryskyřici stromů, která je stará nejčastěji 25 až 40 milionů let. Jantar posiluje zdravé sebevědomí, tvořivost, radost a poznání sebe sama, zejména v oblasti toho pravého talentu. Jjaneho zlatvá barva také souvisí s penězi.

Vhodné pro znamení: Blíženci, Lev, Panna

Čtěte více o:

680,00 Kč
Please select variants first

Další náhrdelníky z kolekce
Autorské šperky z drahých kamenů a cínu