Cínový náhrdelník Vltavín I.

Vyprodáno Novinka

Autorský cínový náhrdelník v minimalistickém duchu vyrobený Tiffany technikou. Na výrobu cínových šperků používám vysoce kvalitní měkkou pájku, bezolovnatý zdravotně nezávadný cín s příměsí stříbra a postříbřené a pocínované bižuterní dráty. Náhrdelník je obroušen, vyleštěn a ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dává lesk a impregnuje ho.

Jednoduchý přívěsek, který nechává vyniknout krásu samotného vltavínu. Vltavín je usazen v minimalistické konstrukci z postříbřených drátků a je  zdoben jen kapičkami cínu. Minerál má pěknou tmavě zelenou (láhvovou) barvu a pochází z Jižních Čech z oblasti Radomilice.

Zavěšení (svůj výběr pište do poznámek v objednávce):

a) bavlněná voskovaná šňůrka s karabinkou a prodlužovacím řetízkem - černá nebo jiná barva - délka 50 cm

b) černá saténová šňůrka v libovolné délce (dle přání) - na zavazování za krkem
c) řetízek z chirurgické oceli 316 L - chirurgická ocel je stálobarevná a anitalergenní - v případě této varianty je však třeba počítat se zvýšením ceny šperku cca o 100 Kč


Šperk dodávám v dárkové krabičce.
Velikost šperku: 3,7 x 1,7 cm
Velikost vltavínu: 2,5 x 1,7 cm

Váha (kámen v cínové konstrukci bez šňůrky): 5,4 g

Vltavín neboli moldavit je česká rarita a je považován za kámen štěstí a plodnosti. Umožňuje komunikaci s vyšším já, nejvyššími mistry a vesmírnými posly. Zavede vás do vyšších dimenzí a umožní projít procesem růstu. Otevírá a čistí různé bloky a harmonizuje čakry. Pomáhá odprostit se od každodenních starostí - od strachu z budoucnosti a obav o peníze. Přináší inspiraci a nečekaná řešení, která vás vedou kupředu. 


Čtěte více o:

850,00 Kč
Please select variants first

Další náhrdelníky z kolekce
Autorské šperky z drahých kamenů a cínu