Cínový náhrdelník Zelená galaxie

Vyprodáno Novinka

Autorský cínový náhrdelník s ametystem vyrobený Tiffany technikou. Na výrobu cínových šperků používám vysoce kvalitní měkkou pájku, bezolovnatý zdravotně nezávadný cín s příměsí stříbra a postříbřené a pocínované bižuterní dráty. Náhrdelník je obroušen, vyleštěn a ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dává lesk a impregnuje ho.

Střed tohoto extravagantního šperku tvoří kulatý skleněný kabošon s bublinkovými efekty, usazený v ornamentální konstrukci ze stříbrných drátků a doplněný dvěma korálky zeleného achátu. Povrch šperků přechází z hladké do zrnité struktury. Dozdobeno třemi korálky labradoritu a kapičkami cínu.

Zavěšení - svůj výběr pište do poznámek v objednávce
a) kožená splétaná šňůrka s karabinkou a prodlužovacím řetízkem - černá barva - délka 50 cm
b) černá saténová šňůrka v libovolné délce (dle přání) - na zavazování za krkem
c) řetízek z chirurgické oceli 316 L - chirurgická ocel je stálobarevná a anitalergenní - v případě této varianty je však třeba počítat se zvýšením ceny šperku cca o 100 Kč

Šperk dodávám v dárkovém balení
Velikost šperku: 9 x 3,5 cm

Zelený achát zvyšuje duševní a citovou přizpůsobivost, zlepšuje schopnost rozhodování, pomáhá při řešení sporů. Nosí se ke zlepšení zraku a a věří se, že elixír ze zeleného achátu pomáhá při neplodnosti.
Vhodné pro znamení: Ryby, Býk, Blíženci, Štír

Čtěte více o:

550,00 Kč
Please select variants first

Další náhrdelníky z kolekce
Autorské šperky z drahých kamenů a cínu