Energetický náramek Brekciový jaspis a láva

Vyprodáno

Pánský energetický náramek z korálků brekciového jaspisu a lávy navlečených na dvojitém černém elastomeru pro zajištění pevnosti šperku. Uzlík zalepen v korálku speciálním bižuterním lepidlem.

Náramek obsahuje celkem 17 korálků brekciového jaspisu o průměru 1 cm a 3 korálky lávy o průměru 1 cm a cínový přívěsek s keltskou tématikou ve staroměděném provedení (rozměry: 15x12 mm). Cínový přívěsek je stálobarevný, velmi pevný, má kvalitní povrchovou úpravu a neobsahuje nikl, olovo ani kadmium.


Délka náramku je 20 cm - je mírně elastický - vhodný na ruku cca 20 cm cca +/- 2 cm. Mohu upravit dle přání.

Brekciový jaspis je kamenem kreativity a fantazie, ale současně i zemitých vlastností. Podporuje tvoření a napomáhá proměnit ideje ve skutky. Odráží negativitu zpět ke svému původci. Uklidňuje rozbouřené city, uzemňuje energii a napravuje nepříznivé situace.
Vhodné pro znamení: Váhy, Beran, Panna, Vodnář, Ryby

Láva je silným ochranným kamenem. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navrací je zpět k jejich původci. Lávový kámen rozvíjí fantazii, aktivuje logické myšlení a dodává nám sebedůvěru. Do našeho života vnáší harmonii, rovnováhu, ale i cílevědomost.

Vhodné pro znamení: Váhy, Štír, Kozoroh

Čtete více o:

430,00 Kč
Please select variants first

Další pánské šperky z kolekce
Autorské šperky z drahých kamenů a cínu