Malibu

Vyprodáno

Jednoduché, elegantní a výrazné náušničky vyrobené z korálků sytě žlutozeleného serpentinu (tzv. čínského jadeitu), růžového malajského nefritu a trubiček hematitu.

Náušnice jsou zavěšeny na afroháčcích, které jsou hypoalergenní - vyrobené z chirurgické oceli 316L; zakončené gumovou zarážkou.

Chirugická ocel je velmi oblíbená pro svou tvrdost, stálobarevnost a především pro své hypoalergenní vlastnosti.


Délka náušnic včetně zapínání: 4 cm
Náušnice dodávám na dárkovém platu v organzovém sáčku.

Hematit je ochranný amulet. Je symbolem sebevědomí, zlepšuje paměť a soustředěnost a pomáhá bojovat se špatnými návyky jako je kouření apod. Hematit chrání svého nositele před špatnými energiemi a navozuje harmonii těla a duše.
Vhodné pro znamení: Beran, Štír, Vodnář

Nefrit dostal svůj název podle řeckého výrazu "nephros", což v překladu znamená "ledvina". Je tedy asi jasné, na jaký orgán má nejblahodárnější vliv. Pokud pomineme různá urologická onemocnění, nefrit je vynikající rovněž proti nespavosti a migréně.
Vhodný pro znamení: Rak, Ryby, Beran, Býk, Blíženci, Váhy

Serpentin, nebo-li hadec, nebo také hadí kámen je silně uzemňující kámen. Je vhodný pro cestovatele. Měli by jej s sebou nosit na výlety do přírody, kde může číhat nebezpečí. Je užitečný i v našem pásmu, protože odpuzuje hmyz a klíšťata. Pokud jej nosíte u sebe, vyhnete se štípancům.

Serpetin umí účinně odstranit blokace čaker a meridiánů. Podporuje proudění pozitivní energie v těle. Díky tomu jsme nejen spokojení a veselí, ale jsou k nám přitahováni stejně pozitivně naladění lidé.
Vhodný pro všechna znamení.


Čtete více o:

270,00 Kč
Please select variants first

Další náušnice z kolekce
Autorské šperky z drahých kamenů a cínu