Mentolkový amulet

Vyprodáno Novinka

Autorský cínový náhrdelník ve "vintage" vzhledu vyrobený Tiffany technikou. Na výrobu cínových šperků používám vysoce kvalitní měkkou pájku, bezolovnatý zdravotně nezávadný cín s příměsí stříbra a postříbřené a pocínované bižuterní dráty. Náhrdelník je obroušen, jemně patinován, vyleštěn a ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dává lesk a impregnuje ho.

Šperk je tvořen dvěmi kapkami. Vnitřní z nich ukrývá oválný kabošon extra mentolkově zeleného chryzoprasu z Brazílie. Vnější kapka zdobena korálky labradoritu. Povrch šperku místy hladký, místy strukturovaný, dozdobený kapičkami cínu.

Zavěšení - svůj výběr pište do poznámek v objednávce
a) bavlněná voskovaná šňůrka s karabinkou a prodlužovacím řetízkem - černá barva - délka 50 cm
b) černá saténová šňůrka v libovolné délce (dle přání) - na zavazování za krkem

Šperk dodávám v dárkové krabičce ZDARMA.
Velikost kamínku: cca 1,2 x 1 cm
Velikost šperku: 6,5 x 3 cm

Chryzopras neboli Venušin kámen je kamenem, jenž pozvedává emoce, poskytuje naději, uklidňuje, přináší potěšení, úspěch v nových podnicích, nové přátele, přitahuje peníze, odstraňuje závist, sobectví, napětí a stres. Pomáhá odpouštět, přijímat sám sebe i druhé, přináší rovnováhu mezi ideály a skutečnosti, zabraňuje ukvapenému jednání. Zahání tíseň, předchází nočním můrám, hlavně u dětí, dodává pocit bezpečí, důvěry a jistoty, ochraňuje.
Vhodný pro znamení: Panna, Štír, Rak, Ryby, Kozoroh, Střelec, Blíženci

Labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen vnášející světlo do života. Název minerálu je odvozen od poloostrova Labrador v Severní Americe, v jehož blízkosti byl v roce 1770 objeven. Kámen odstraňuje negativní energie, potlačuje strach, nejistotu, uklidňuje a přináší sílu a vytrvalost.
Vhodný pro znamení: Rak, Kozoroh, Ryby, Vodnář, Střelec


Čtěte více o:

430,00 Kč
Please select variants first

Další náhrdelníky z kolekce
Autorské šperky z drahých kamenů a cínu