Náhrdelník Fontána

Vyprodáno Novinka

Autorský cínový náhrdelník s ametystem vyrobený Tiffany technikou. Na výrobu cínových šperků používám vysoce kvalitní měkkou pájku, bezolovnatý zdravotně nezávadný cín s příměsí stříbra a postříbřené a pocínované bižuterní dráty.

Povrch šperku přechází z hladké do zrnité struktury. Náhrdelník je obroušen, na strukturovaném povrchu jemně patinován, vyleštěn a ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dává lesk a impregnuje ho.

Na výrobu jsem použila krásně čistý broušený krystal ametystu a tři různě zbarvené korálky téhož minerálu. Náhrdelník působí velice jemně, elegantně a romanticky.

Zavěšení:
a) bavlněná voskovaná šňůrka s karabinkou a prodlužovacím řetízkem - černá či jiná barva - délka 50 cm
b) černá saténová šňůrka v libovolné délce (upřesněte v poznámkách) - na zavazování za krkem
c) řetízek z chirurgické oceli 316 L - chirurgická ocel je stálobarevná a antialergenní - v případě této varianty je však třeba počítat se zvýšením ceny šperku o 150 Kč - po objednání šperku Vám emailem pošlu katalog pro výběr designu řetízku

Šperk dodávám v dárkové krabičce.
Velikost největšího kamínku: cca 2,4 x 2 cm
Velikost šperku: 6,8 x 3 cm

Ametyst je kamenem duchovní očisty a meditace. Mocný kámen s ohromnou ochrannou, léčivou a očistnou silou. Zahání nespavost a noční můry. Přináší klid a zahání stres, negativní emoce, obavy a zlobu. Napomáhá soustředění, dodává rozhodnosti a rozvíjí naši intuici.
Vhodné pro znamení: Vodnář, Panna, Ryby, Střelec, Beran

Čtěte více o:

Zvolte si variantu:

Cena od 550,00 Kč
Please select variants first

Další náhrdelníky z kolekce
Autorské šperky z drahých kamenů a cínu