Náhrdelník Pomerančové překvapení

Vyprodáno Novinka

Autorský cínový náhrdelník vyrobený Tiffany technikou. Na výrobu cínových šperků používám vysoce kvalitní měkkou pájku, bezolovnatý zdravotně nezávadný cín s příměsí stříbra a postříbřené a pocínované bižuterní dráty. Náhrdelník je obroušen, patinován, vyleštěn a ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dává lesk a impregnuje ho.

Šperk je tvořen velkým kabošonem sytě oranžového kalcitu. Na pravé straně ornamenty s korálky téhož minerálu. Tři další korálky ukryty pod cínovým listem na levé straně. Zavěšení zdobeno cínovými placičkami. Povrch listu zdoben gravírováním.

Zavěšení:
a) bavlněná voskovaná šňůrka s karabinkou a prodlužovacím řetízkem - černá či jiná barva - délka 50 cm
b) černá saténová šňůrka v libovolné délce (upřesněte v poznámkách) - na zavazování za krkem
c) řetízek z chirurgické oceli 316 L - chirurgická ocel je stálobarevná a antialergenní - v případě této varianty je však třeba počítat se zvýšením ceny šperku o 150 Kč - po objednání šperku Vám emailem pošlu katalog pro výběr designu řetízku

Šperk dodávám v dárkové krabičce.
Velikost největšího kamínku: cca 3 x 2,5 cm
Velikost šperku: 6,5 x 3,6 cm

Kalcit oranžový je ochranným kamenem. Pokud se podrží v ruce, tak dodává tělu energii. Udržuje v rovnováze city, odstraňuje strach, pomáhá překonávat deprese. Odstraňuje problémy a maximalizuje náš potenciál. Udává se, že oranžový kalcit napomáhá léčit žlučník a střevní poruchy.
Vhodný pro znamení: Blíženci, Lev, Rak, Ryby

Čtěte více o:

Zvolte si variantu:

Cena od 550,00 Kč
Please select variants first

Další náhrdelníky z kolekce
Autorské šperky z drahých kamenů a cínu