Náhrdelník Pozdrav od moře

Vyprodáno Novinka

Autorský cínový náhrdelník vyrobený Tiffany technikou. Na výrobu cínových šperků používám vysoce kvalitní měkkou pájku, bezolovnatý zdravotně nezávadný cín s příměsí stříbra a postříbřené a pocínované bižuterní dráty. Náhrdelník je obroušen, patinován, vyleštěn a ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dává lesk a impregnuje ho.

Šperku dominuje větší čistě bílá mušle, která je zavěšena na rozvětvené drátkové konstrukci zdobené cínovými placičkami, mezi nimiž najdete korálky houbového korálu. Byly vybrány korálky v barvě písku, okru a tmavého karmínu, které krásně doplňují barvu mušle a evukojí tak plážovou a přímořskou atmosféru.

Zavěšení:
a) bavlněná voskovaná šňůrka s karabinkou a prodlužovacím řetízkem - černá či jiná barva - délka 50 cm
b) černá saténová šňůrka v libovolné délce (upřesněte v poznámkách) - na zavazování za krkem
c) řetízek z chirurgické oceli 316 L - chirurgická ocel je stálobarevná a antialergenní - v případě této varianty je však třeba počítat se zvýšením ceny šperku o 150 Kč - po objednání šperku Vám emailem pošlu katalog pro výběr designu řetízku

Velikost mušle: cca 4 x 4 cm
Velikost šperku: 8 x 7,5 cm

Korál je silným ochranným kamenem a byl považován za dar od bohů. Chrání nás před projevy násilí, otravou či lupiči. Pomáhá udržet soustředění a vyhání nervozitu, strach a paniku. Vyvolává klidný spánek a zahání noční můry. Dodává rozum, odvahu a moudrost.
Vhodné pro znamení: Ryby, Váhy, Býk, Rak

Čtete více o:

Zvolte si variantu:

Cena od 720,00 Kč
Please select variants first

Další náhrdelníky z kolekce
Autorské šperky z drahých kamenů a cínu