Picaso - lapač snů

Vyprodáno Novinka

Originální ručně vyráběný lapač snů pro klidný spánek. Je vhodný také jako dekorace do každého interiéru. Skvělý tip na dárek.

Lapač jsem ladila do abstraktních odstínů oranžové, žluté a černé:

  • Žlutá: symbolem moudrosti a vysoké inteligence; má povzbuzující a rozveselující účinek; podporuje myšlení a oživuje paměť; učí nás asertivitě a umění vyjádřit svůj názor bez výčitek svědomí; podporuje intuici a tvořivost
  • Oranžová: barva moudrosti; symbolem optimismu, mládí a radosti ze života; dodává radost a životní sílu a pohlcuje negativní energie; pomáhá léčit fóbie všech druhů a překonávat depresi a těžké životní situace
  • Černá: symbolizuje pevnost, stálost a nekonečnost

Na výrobu jsem použila dřevěný kruh o průměru 13 cm, jehož povrch je zdoben nátěrem stříbrných třpytek. Kruh jse vypleten klasickým výpletem s korálky. Lapač je bohatě zdoben závěsy z peří černé, oranžové i žluté barvy, vše doplněno sklěněnými, dřevěnými a kovovými korálky české výroby.

Použité materiály: dřevěný kruh, 100% přírodní peří, skleněné, dřevěné a kovové korálky

Rozměry:
kruh: průměr 13 cm
délka lapače včetně zavěšení: 35cm

Lapač snů je magický předmět, je to mocný amulet proti veškerým zlým silám.
Podle legendy pochází od indiánského kmene Siouxu.
Zajímá Vás původ lapačů a jejich používání? Mrkněte na můj blog, kde se všechno dočtete.

Samozřejmě nabízím také možnost výroby lapače na zakázku, přičemž si můžete zvolit vlastní design ... všechno přesně podle Vašich představ. Více o výrobě na přání zde.

400,00 Kč
Please select variants first

Další produkty z této kolekce