Shamballa náramek - šedý

2 varianty

Shamballa náramky jsou unikátní zejména svým zpracováním, které spočívá ve vázání uzlů ze šňůrky a doplněním o korálky různého materiálu.
My jsme na výrobu náramku použili luxusní lesklou saténovou šňůrku a doplnili ji dřevěnými korálky, což dokazuje, že i přírodní materiály mohou působit přirozeně i elegantně zároveň.

Náramek obsahuje dřevěné korálky o průměru 8 mm. Korálky jsou barevné zdravotně nezávadnými barvami. Zapínání náramku je v shamballa stylu - tj. má klouzavý uzel, jehož výhodou je jeho flexibilita. Náramek lze povolit a poté opět utáhnout zatažením za konec šňůrky, přičemž náramek je možné natáhnout až na obvod ruky cca 22 cm. Před koupí doporučujeme změřit si obvod zápěstí.

Balení: náramky dodáváme na dárkové kartě v ochranném obalu

Náramky Shamballa vypadají stylově a lze je nosit k jakémukoli oblečení. Jedná se o unisex náramky, mohou je tedy nosit ženy i muži bez ohledu na to, zda řeší jejich hlubší význam, nebo zda se jim "jen líbí".

A kde vznikl samotný název náramku? Shamballa je mýtické království, které se má nacházet hluboko uvnitř Asie a je považováno za symbol osvícení, míru a dokonalosti. Vy můžete kousek tohoto mýtu nosit při sobě ❤

Zvolte si variantu:

70,00 Kč
Please select variants first

Co by se Vám mohlo ještě líbit ...

Náš e-shop navštívila početná skupinka malých ochranných andělíčků, kterými můžete obdarovat sebe, své blízké a přátele. Jsou vhodné k zavěšení na klíče, kabelky, peněženky, batůžky atd.

Velké množství barev i zpracování ❤ Dárkové balení.
Klasický andílek: 18,- Kč / 1 ks ; Luxusní andílek: 35,- Kč

Možnost zakázkové výroby většího množství kusů - například jako dárek pro kolegy, pozornost od učitelů pro žáky a studenty nebo jako minidáreček pro zákazníky do balíčků.

NÁUŠNIČKY ZA HUBIČKU

Hledáte originální dárečky pro své blízké? Vybírejte z bohaté nabídky visacích náušnic ze skla, dřeva i minerálních korálků anebo puzetových náušnic s květinami z resinu a fimo hmoty se zapínáním z chirurgické oceli (vhodné i pro alergiky) ❤

Velké množství barev i zpracování ❤ Každý kus originál. Dárkové balení.

Puzetové náušnice: 35,- Kč / 1 ks ; Visací náušnice: 50,- Kč