KOLEKCE
ORIGINÁLNÍ LAPAČE SNŮ

Velký lapač snů Sladké mámení

Vyprodáno Novinka

Originální ručně vyráběný lapač snů pro klidný spánek. Je vhodný také jako dekorace do každého interiéru. Skvělý tip na dárek.

Lapač jsem ladila do odstínů červené a světle růžové barvy:

  • Červená: oživuje a dodává odvahu a energii; symbolizuje krev, pohyb, vitalitu, energii a životní sílu; podporuje imunitní systém
  • Růžová: označována jako barva srdce; je symbolem něhy, jemnosti a romantické láska, zároveň však také nezralosti a naivity; uvolňuje napětí ve svalech a v mysli

Na výrobu jsem použila kovový kruh o průměru 30 cm, který je vyplněný háčkovanou dečkou. Lapač je bohatě zdoben stuhami různých druhů (šifonové, paličkované, krajkové, organzové), vše doplněno závěsy z peří růžové a červené barvy, akrylovými a skleněnými korálky a třemi malými pěnovými růžičkami na vrchu kruhové konstrukce.

Použité materiály: kovový kruh, bavlněná příze, 100% přírodní peří, sklo, stuhy (100% polyester), pěnová růže, akryl

Rozměry:
kruh: průměr 30cm
délka lapače včetně zavěšení: 86 cm

Lapač snů je magický předmět, je to mocný amulet proti veškerým zlým silám.
Podle legendy pochází od indiánského kmene Siouxu.
Zajímá Vás původ lapačů a jejich používání? Mrkněte na můj blog, kde se všechno dočtete.

Samozřejmě nabízím také možnost výroby lapače na zakázku, přičemž si můžete zvolit vlastní design ... všechno přesně podle Vašich představ. Více o výrobě na přání zde.

550,00 Kč
Please select variants first

Další produkty z této kolekce

Šperkovnice "Květina" ze smrkového dřeva

Romantická velká šestiboká šperkovnice, kam pohodlně uložíte vaše šperky a cennosti! Truhlička je vyrobená z kvalitního smrkového dřeva bez suků a zdobená ornamenty, které jsou vytvořené časově náročnou technikou vypalování. Díky jemnému květinovému zdobení působí šperkovnice velmi romanticky, lehce a přírodně. Ornamenty na víku jsou doplněny skleněnými rokajlovými korálky, boky truhličky jsou zdobeny lesklými akrylovými kabošony sytě červené barvy. Spodní vnitřní část šperkovnice je potažena měkkým filcem červené a hnědé barvy, což koresponduje s celkovým barevným laděním šperkovnice. Zavírání a přiléhavost krabičky zajišťuje kolíček a dírka na vnitřním obvodu krabičky. Vnější rozměry: 22,5 x 19,5 x 6 cm. Šperkovnice je ošetřena zdravotně nezávadným bezbarvým lakem, díky kterému je chráněna proti vlhkosti a lze ji v případě potřeby otřít vlhkým hadříkem.

720,00 Kč

Psací sekretář a šperkovnice

Luxusní propracovaná atypická truhlička, kterou využijete jako psací stoleček, box na písemnosti a cennosti, ale i šperkovnici. Jedná se o dřevěnnou skříňku z jehličnatého dřeva, která je zdobená pyrografickými ornamenty a kresbou. Pyrografie je časově náročná technika malování horkou pájkou do dřeva. Na horním odklápěcím víku propracovaná vintage kresba, v rozích ozdobné kovové ornamenty. Boky skříňky zdobeny jemnými květinovými ornamenty a lesklými akrylovými kabošony. Na vnitřní části odklápěcího víka se kromě ornamentů nachází větší obdélníkové zrcadlo. Šperkovnice je uvnitř vyložena ozdobným papírem měděné barvy. Vnější rozměry délka 28 cm, šířka 26,2 cm, výška od 5,3 cm až 7,2 cm Vnitřní rozměry délka 26 cm, šířka 21 cm, výška od 4,4 cm až 6 cm V horní části je vyfrézovaný zářez na tužku o rozměru 14,5 x 0,8 cm (viz foto). Šperkovnice je ošetřena zdravotně nezávadným bezbarvým lakem, díky kterému je chráněna proti vlhkosti a lze ji v případě potřeby otřít vlhkým hadříkem.

999,00 Kč

Šperkovnice "Krystal" ze smrkového dřeva

Luxusní větší šestiboká šperkovnice, kam pohodlně uložíte vaše šperky a cennosti! Truhlička je vyrobená z kvalitního smrkového dřeva bez suků a zdobená ornamenty, které jsou vytvořené časově náročnou technikou vypalování. Pyrografické zdobení je v případě této šperkovnice jednoduché, vychází z geografického tvaru truhličky a nechává vyniknout bohatou mozaiku na horním víku z lesklých akrylových kabošonů sytě červené, žluté a smaragdové barvy. Spodní vnitřní část šperkovnice je potažena měkkým filcem tmavší zelené barvy. Zavírání a přiléhavost krabičky zajišťuje kolíček a dírka na vnitřním obvodu krabičky. Vnější rozměry: 19,5 x 16,5 x 5 cm. Šperkovnice je ošetřena zdravotně nezávadným bezbarvým lakem, díky kterému je chráněna proti vlhkosti a lze ji v případě potřeby otřít vlhkým hadříkem.

690,00 Kč

Šperkovnice "Květinová zahrada" z borovicového dřeva

Originální propracovaná šperkovnice obdélníkového tvaru pro uložení vašich šperků a maličkostí! Truhlička je vyrobená z pevného kvalitního borovicového dřeva s pěknou kresbou let. Všechny strany truhličky zdobeny ornamenty, které jsou vytvořené časově náročnou technikou vypalování. Na víku ornamentální pyrografická kresba květiny, na bocích jednodušší květinové dekorace. Šperkovnice dozdobena zářivými akrylovými kabošony v sytě rudé a žluté barvě, která ladí s jemným filcovým potažením vnitřku krabičky v téže barvě. Vnější rozměry 16 x 9 x výška 6 cm. Uvnitř lišta pro správné uzavření (viditelné na fotce vnitřku šperkovnice). Šperkovnice je ošetřena zdravotně nezávadným bezbarvým lakem, díky kterému je chráněna proti vlhkosti a lze ji v případě potřeby otřít vlhkým hadříkem.

650,00 Kč

Šperkovnice "Mandala" ze smrkového dřeva

Luxusní šestiboká šperkovnice pro uložení vašich šperků a pokladů! Truhlička je vyrobená z kvalitního smrkového dřeva bez suků a zdobená ornamenty, které jsou vytvořené časově náročnou technikou vypalování. Na horním víku vytvořena propracovaná kresba mandaly pro štěstí, na bocích jednodušší květinové ornamenty. Dozdobeno skleněnými korálky, třpytkami a akrylovými kulatými kabošony v majestátní sytě fialové barvě. Vnitřek šperkovnice je vypolstrovaný a potažený měkkým sametem v lesklém provedení a tmavě levandulové barvě. Zavírání a přiléhavost krabičky zajišťuje kolíček a dírka na vnitřním obvodu krabičky. Vnější rozměry: průměr 15,5 cm, výška 4 cm. Šperkovnice je ošetřena zdravotně nezávadným bezbarvým lakem, díky kterému je chráněna proti vlhkosti a lze ji v případě potřeby otřít vlhkým hadříkem.

650,00 Kč

Šperkovnice "Růže" z borovicového dřeva

Originální čtvercová šperkovnice ve vintage stylu z borovicového dřeva na všechny vaše poklady a maličkosti! Všechny strany truhličky zdobeny ornamenty, které jsou vytvořené časově náročnou technikou vypalování. Na víku malba růže z akrylových barev, boky šperkovnice dozdobeny zářivými akrylovými kabošony ve smaragdové barvě, které šperkovnici dodávají na luxusu. Vnitřek truhličky potažen měkkým filcem tmavě meruňkové barvy. Rozměry 12,5 x 12,5 x 5 cm zvenčí, vnitřní rozměry jsou 10,7 x 10,7 x 4 cm. Šperkovnice je ošetřena zdravotně nezávadným bezbarvým lakem, díky kterému je chráněna proti vlhkosti a lze ji v případě potřeby otřít vlhkým hadříkem.

650,00 Kč

Šperkovnice "Srdce" z lipového dřeva

Originální šperkovnice z lipového dřeva, kam pohodlně umístíte všechny své poklady! Ornamenty na povrchu truhličky vytvořeny časově náročnou technikou vypalování a dozdobeny zářivými akrylovými kabošony ve smaragdové barvě, které šperkovnici dodávají na luxusu. Vnitřek truhličky potažen měkkým černým filcem. Rozměry 9,5 x 14,5 x 6 zvenčí, vnitřní rozměry jsou 6,4 x 11,8 x 4 cm. Šperkovnice je ošetřena zdravotně nezávadným bezbarvým lakem, díky kterému je chráněna proti vlhkosti a lze ji v případě potřeby otřít vlhkým hadříkem.

650,00 Kč

Boho náhrdelník se střapcem

Jednoduchý, avšak výrazný delší náhrdelník, laděný v boho stylu. Řetízek platinové bouřky zdoben čirými akrylovými broušenými korálky, ozdobnými kovovými kroužky, kovovým lístkem a oranžovým bižuterním střapečkem. Komponenty bez obsahu niklu a olova. Zapínání na karabinku. Délka náhrdelníku: 70 cm (v rozepnutém stavu) Náhrdelník dodávám na dárkově kartě.

350,00 Kč

Náramek Růžový sen

Náramek "cinkáček" vyrobený technikou ketlování. Použity skleněné mačkané korálky a kovové korálky. Vše laděno do růžové a zlaté barvy. Dozdobeno komponenty ve formě lístků ve starozlaté barvě. Řetízek i karabinka v barvě zlata. České korálky a komponenty bez obsahu niklu a olova. Délka řetízku včetně prodloužené části pro nastavitelné zapínání 24 cm . Náramek dodávám na dárkovém platu v organzovém sáčku.

320,00 Kč

Náramek Tajemství lesa

Náramek ze skleněných ohňovek a akrylových broušených korálků na paměťovém drátu se 4 otáčkami v odstínech zelené. Dozdoben kovovým lístkem ve starostříbrné barvě. České korálky a komponenty bez obsahu niklu a olova. Průměr náramku: 6,5 cm Náramek dodávám v organzovém sáčku ZDARMA. Zelená barva: barva přírody, klidu, rovnováhy a naděje; představuje kreativitu a citlivost; působí uklidňujícím dojmem, dává pocit vyrovnanosti a míru, uklidňuje a harmonizuje nervovou soustavu

320,00 Kč

Náramek Stříbrná voda

Náramek ze skleněných a akrylových broušených korálků na paměťovém drátu se 4 otáčkami v odstínech modré a stříbrné. České korálky a komponenty bez obsahu niklu a olova. Průměr náramku: 6,5 cm Náramek dodávám v organzovém sáčku ZDARMA. Modrá barva: symbolizuje moře, nebe ale i povinnosti; vyjadřuje pocit svobody; představuje opatrnost, rozvážnost a nečinnost; vyjasňuje a rozšiřuje duši a propojuje rozum a srdce Stříbrná barva : barva naděje a hojnosti, posiluje přirozenou intuici a kreativitu.

320,00 Kč

Náramek Slunce v noci

Náramek ze skleněných a akrylových broušených korálků na paměťovém drátu se 4 otáčkami v odstínech zlaté, stříbrné a černé. České korálky a komponenty bez obsahu niklu a olova. Průměr náramku: 5,5 cm Náramek dodávám v organzovém sáčku. Černá barva: symbolizuje pevnost, stálost a nekonečnost Zlatá barva: symbol hojnosti, bohatství, lesku a šlechetnosti a moudrosti. Zároveň je barvou, která vyzařuje klid a vyrovnanosti. Stříbrná barva : barva naděje a hojnosti, posiluje přirozenou intuici a kreativitu.

320,00 Kč

Náramek Sladká růžová

Náramek ze skleněných a akrylových broušených korálků na paměťovém drátu se 4 otáčkami v odstínech červené a růžové. Dozdoben akrylovým srdcem ve stříbrné barvě. České korálky a komponenty bez obsahu niklu a olova. Průměr náramku: 6,5 cm Náramek dodávám v organzovém sáčku. Červená barva: oživuje a dodává odvahu a energii; symbolizuje krev, pohyb, vitalitu, energii a životní sílu; podporuje imunitní systém Růžová barva : označována jako barva srdce; je symbolem něhy, jemnosti a romantické láska, zároveň však také nezralosti a naivity; uvolňuje napětí ve svalech a v mysli

320,00 Kč

Náramek Lesní plody

Náramek ze skleněných ohňovek a akrylových broušených korálků na paměťovém drátu se 4 otáčkami v odstínech červené, fialové a zelené. Dozdoben kovovým květem a lístkem ve starostříbrné barvě. České korálky a komponenty bez obsahu niklu a olova. Průměr náramku: 6,5 cm Náramek dodávám v organzovém sáčku. Červená barva: oživuje a dodává odvahu a energii; symbolizuje krev, pohyb, vitalitu, energii a životní sílu; podporuje imunitní systém Fialová barva: duchovno a srdečnost; působí uklidňujícím dojmem na centrální nervový systém a vyvolává spánek; přináší inspiraci a pokoru, pomáhá meditovat; zklidňuje hyperaktivní děti Zelená barva: barva přírody, klidu, rovnováhy a naděje; představuje kreativitu a citlivost; působí uklidňujícím dojmem, dává pocit vyrovnanosti a míru, uklidňuje a harmonizuje nervovou soustavu

320,00 Kč

Náramek Azurové moře

Náramek ze skleněných a akrylových broušených korálků na paměťovém drátu se 4 otáčkami v odstínech modré. České korálky a komponenty bez obsahu niklu a olova. Průměr náramku: 6,5 cm Náramek dodávám v organzovém sáčku. Modrá barva: symbolizuje moře, nebe ale i povinnosti; vyjadřuje pocit svobody; představuje opatrnost, rozvážnost a nečinnost; vyjasňuje a rozšiřuje duši a propojuje rozum a srdce

320,00 Kč

Duhový náramek se sovičkou

Veselý náramek vyrobený technikou ketlování ze skleněných duhových korálků v matném provedení, doplněné přívěskem sovičky.Komponenty ve zlaté barvě bez obsahu niklu a olova. Zapínání na karabinku. Délka náramku včetně prodlužovacího řetízku: 21 cm Náramek dodávám na dárkovém platu v organzovém sáčku.

240,00 Kč 240,00 Kč

Točený náhrdelník Havaj

Autorský náhrdelník vyrobený ze skleněných rokajlů v barvách červené, oranžové a žluté. Náhrdelník obsahuje celkem 10 pramenů, na každé straně zakončeno ozdobným kaplíkem zlaté barvy. Korálky jsou navlečeny na dvojitě navlečené profi NYMO niti. Efektu točeného náhrdelníku (viz foto) docílíte opakovaným otáčením korálů, nebo lze nosit volně - bez efektu "otáčení". Korále natáčejte vždy lehce a "nepřetáčejte", abyste zamezili možnému prasknutí. Zapínání na karabinku. Komponenty ve zlaté barvě bez obsahu niklu a olova. Délka náhrdelníku včetně karabinky a prodlužovacího řetízku (měřeno v natočené verzi): cca 56 cm

350,00 Kč 350,00 Kč

Točený náhrdelník Duha

Autorský náhrdelník vyrobený ze skleněných různobarevných rokajlů. Náhrdelník obsahuje celkem 10 pramenů, na každé straně zakončeno ozdobným kaplíkem zlaté barvy. Korálky jsou navlečeny na dvojitě navlečené profi NYMO niti. Efektu točeného náhrdelníku (viz foto) docílíte opakovaným otáčením korálů, nebo lze nosit volně - bez efektu "otáčení". Korále natáčejte vždy lehce a "nepřetáčejte", abyste zamezili možnému prasknutí. Zapínání na karabinku. Komponenty ve zlaté barvě bez obsahu niklu a olova. Délka náhrdelníku včetně karabinky a prodlužovacího řetízku (měřeno v natočené verzi): cca 54 cm

350,00 Kč

Náhrdelník Zlatá zahrada

Originální delší náhrdelník vyrobený ze zlatého bižuterního drátu, který je dozdobený skleněnými korálky ve tvaru kapek a ručně tvarovaný kvítky, které vznikly speciální technikou. Na jejich výrobu jsem využila drátek, který je vyplněný kvalitním lakem na nehty bez acetonu. Více této technice v odstavci vlevo. Medailonek je zavěšený na řetízku zlaté barvy s jednoduchým zapínáním. Náhrdelník působí velmi žensky, svěže a skvěle se hodí jak k šatům, tak i k jednoduchému tričku, které krásně oživí. Rozměr šperku: 6 x 4,5 cm Délka řetízku: cca 70 cm (na přání mohu zkrátit) Náhrdelník dodávám v dárkové krabičce.

350,00 Kč

Náhrdelník Magická zahrada

Originální a romantický náhrdelník vyrobený technikou ketlování ze skleněných broušených korálků červené a zelené barvy. Doplněno kovovými korálky, kvítky, přívěskem klíče a lístky v barvě staromosaz. Ve stejné barvě i zdobený řetízek. Skleněné korálky české výroby, použité bižuterní komponenty bez obsahu niklu a olova. Zapínání na karabinku, která se zapne na jeden z okvětních lístků květiny či na prodloužený řetízek (zřejmé z foto). Závěs (tj. zavěšená část s klíčem) dlouhý 9 cm. Délka řetízku (měřeno v rozepnutém a napnutém stavu): 51 cm + 2,5 cm prodlužovací řetízek. Náhrdelník dodávám na dárkové kartě.

350,00 Kč